Integracja

Integracja z systemem 4Trans

W programie 4Trans należy przejść do zakładki dane podstawowe a następnie otworzyć listę pracowników. Teraz klikamy PPM na liście i wybieramy „Zapisz listę do pliku…”. Plik zapisujemy w postaci csv. Poniżej znajduje się format takiego importu.

ustawienia integracji
Format importu

 

Wracamy do programu SuperTacho i przechodzimy do modułu „Ustawienia” i zakładki „INTEGRACJA”.
Wpisujemy ścieżkę gdzie znajduje się lista lub klikamy na ikonę folderu i odszukujemy zapisany wcześniej plik.

ustawienia integracji
Wybieramy plik z wyeksportowaną listą kierowców.

Teraz pozostaje wybrać zaznaczoną ikonę „Rozpocznij import”.

ustawienia integracji
Rozpocznij import

Po zaimportowaniu danych pojawi poniższy komunikat. Ilość w wierszu „Zaimportowano” oznacza kierowców poprawnie przeniesionych do firmy. Może zdarzyć się tak, że jakiś kierowca nie zostanie przypisany. Może to oznaczać niepoprawny format pliku lub brak numeru karty kierowcy np. w przypadku gdy kierowca jeździ na tarczkach. W takiej sytuacji pole z numerem karty kierowcy należy wypełnić np. PESEL’em kierowcy a jeżeli to nie pomoże należy skontaktować się z serwisem pod adresem serwis@supertacho.pl

ustawienia integracji
Komunikat poprawnego importu

 Pozostałe integracje

SuperTacho możemy również zintegrować z takimi systemami jak TMS Nawigator, Webfleet, NaviFleet oraz z systemami zgłaszania oddelegowania do Francji, Niemiec, Austrii oraz Niderlandów.*

Aby wszystko poprawnie działało wpisujemy loginy, hasła oraz inne dodatkowe informacje, którymi logujemy się do wybranego systemu. O tym jak wysyłać deklaracje przeczytasz tutaj.

*Moduły oraz integracje mogą być dodatkowo płatne, skontaktuj się z naszym doradcą aby dowiedzieć się więcej szczegółów.

Czy ten artykuł był pomocny?

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz?

Musisz być zalogowany, aby opublikować komentarz.