Wiadomości ogólne

Program SuperTacho to intuicyjne, proste w obsłudze i pozwalające na szybkie przygotowanie niezbędnych dokumentów. SuperTacho pomoże w wyliczaniu płacy minimalnej, rozliczaniu delegacji, noclegów oraz skompletowaniu pełnej ewidencji czasu pracy. Raporty są czytelne i przejrzyste, a dział wsparcia zawsze chętny do tego, aby udzielić niezbędnej pomocy.

Kontakt DOK i Serwis

W niniejszej instrukcji zostały przedstawione komendy i wymagania dotyczące instalacji i używania programu SuperTacho.

Nazwy firm, produktów i narzędzi wymienione w niniejszej Instrukcji mogą być zastrzeżonymi nazwami lub zastrzeżonymi znakami handlowymi ich właścicieli. Wydawca oraz autor nie roszczą sobie do nich żadnych praw.

Podczas tworzenia niniejszej instrukcji dołożono wszelkiej staranności aby informacje w niej zawarte były rzetelne i pomocne, ale nie gwarantujemy, że dokument nie zawiera błędów i nieprecyzyjnych sformułowań. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt z działem serwisu. Ani wydawca ani autor nie odpowiadają za szkody spowodowane wykorzystaniem niniejszego dokumentu, za nie uzyskany przychód ani też za żadne inne szkody ekonomiczne spowodowane pośrednio lub bezpośrednio po wykorzystaniu informacji zawartych w niniejszej instrukcji.

Zrzuty ekranów oraz zastosowane grafiki mogą się różnić od zawartości okien i kolorystyki posiadanej wersji programu. Grafiki te są wizualizacją poglądową i mogą się różnić, w szczególności gdy dotyczą innej wersji programu SuperTacho.

Nowe wersje programu

W związku z wprowadzanymi zmianami przepisów oraz implementacją nowych funkcji w systemie pojawiają się nowe wersje programu.

W chwili zakupu programu użytkownik otrzymuje 12-miesięczną gwarancję. Po upływie gwarancji użytkownik ma prawo jej przedłużenia (za dodatkową opłatą).

W okresie gwarancji ma prawo do otrzymywania na własne życzenie nowych wersji oprogramowania – dostępnych bez dodatkowych opłat. Powyższe prawo nie obejmuje kosztów dostarczenia nowej wersji (przesyłki, dojazdu), nośnika danych oraz instalacji. Informacja o bieżących wersjach jest dostępna na stronie internetowej: www.supertacho.pl oraz w Autoryzowanej Sieci Przedstawicieli SuperTacho.

System ważności programu

klucz licencji
Klucz licencji HASP

Do pracy programu wymagany jest klucz HASP – zabezpieczenie sprzętowe w postaci klucza USB. Zabezpieczenie może być w wersji lokalnej (klucz używany na stanowisku roboczym) lub w wersji sieciowej. Wykorzystywane klucze wielostanowiskowe (sieciowe) umożliwiają równoczesną pracę na wielu stanowiskach na tych samych modułach programu zgodnie z wykupioną i zaprogramowaną w kluczu licencją.

Klucz zawiera informację o ważności Asysty SuperTacho, która wyświetlana jest w nagłówku programu po prawej stronie.

Znajdują się tam informacje o:

  • LICENCJA: unikalny numer licencji programu;
  • HASP: unikalny numer klucza licencji;
  • AKTUALIZACJE: informacja do kiedy można w ramach 12-miesięcznej gwarancji pobierać aktualizacje programu, jak i otrzymywać darmowe wsparcie;
  • SQL: lokalizacja bazy danych;
  • FIRMA: nazwa firmy;
  • UŻYTKOWNIK: nazwa użytkownika zalogowanego do programu.

 

Czy ten artykuł był pomocny?

Powiązane artykuły